Izstāde “Savvaļa” mežonīgā dabas teritorijā starp Dūķiem un Jaundrustiem atvērta no

10. jūlija līdz gada beigām.

Šobrīd savus darbus te iekārtojuši Andris Eglītis, Raitis Hrolovičs, Kate Krolle un Reinis Bērziņš, Austris Mailītis, Katrīna Neiburga, Jānis Noviks, Kaspars Podnieks, Liene Rumpe, Kristīne Upīte un Linda Vidgorčika. Š.g. augustā viņiem pievienosies jauni mākslinieki.

Izstāde bez darba laika un pieskatītājiem izveidota kā pieredze, kurā var iegremdēties gan 15 minūtēs, gan uzkavēties kaut nedēļas garumā. Mākslinieku darbi izvietoti īpašā trīs sarežģītības līmeņu maršrutā, kas apmeklētājiem sagādās mākslas un dabas sastapšanas prieku.

Katrs var izvēlēties, kā “Savvaļu” piedzīvot – kā izpļautu ērti noejamu celiņu, garāku blandīšanās taku vai ne vienmēr sausām kājām brienamu klejojumu ar aptuvenām norādēm. Cilvēks izstādes pieredzes ātrumu nosaka pats. Te var peldēties dīķī un vērot dabas horizontu, palīst zem strūklakas, uzcelt telti un pārnakšņot, apmesties zem nojumes un radīt kaut ko savu, bet var ieskriet tikai uz mirklīti – daba un māksla ar jums visu izdarīs pati.  

“Savvaļa” ir procesuāls notikums - atklāšana notiks trīs dienu garumā no 10. līdz 12. jūlijam, savukārt augusta sākumā tas piedzīvos vēl vienu atklāšanu ar jaunu mākslinieku dalību. Tāpat interneta portāls “Satori” kopā ar Latvijas literātiem veidos “Savvaļas burtnīcu” kā laikmetīgas prozas un dzejas literatūrpiezīmes par tuvākām un tālākām saistībām ar izstādi. Izstādes aktualitātēm visērtāk sekot līdzi fb.me/savvala.lv un šajā lapā.

Ieeja izstādē ir bez maksas.

"Savvaļa" ir mūsu kopīgā pieredze, tāpēc atcerieties: dabā ejot, ko atnesi, to aiznes!

Untitled-1.png
Kelmenu_logo_zaļš 1.jpg

ATBALSTA

Malduguns logo etikete.png
kiploks.png

© SAVVAĻA 2020