2020

Izstāde “Savvaļa” mežonīgā dabas teritorijā starp Dūķiem un Jaundrustiem atvērta no

10. jūlija līdz gada beigām.

Šobrīd savus darbus te iekārtojuši Andris Eglītis, Austris Mailītis, Elza Sīle un Laimdota Malle, Iveta Pole, Jānis Noviks, Kaspars Podnieks, Kate Krolle un Reinis Bērziņš, Katrīna Neiburga, Kristīne Upīte, Liene Rumpe, Linda Vidgorčika, Raitis Hrolovičs un Teemu Korpela.

Izstāde bez darba laika un pieskatītājiem izveidota kā pieredze, kurā var iegremdēties gan 15 minūtēs, gan uzkavēties kaut nedēļas garumā. Mākslinieku darbi izvietoti īpašā trīs sarežģītības līmeņu maršrutā, kas apmeklētājiem sagādās mākslas un dabas sastapšanas prieku.

Katrs var izvēlēties, kā “Savvaļu” piedzīvot – kā izpļautu ērti noejamu celiņu, garāku blandīšanās taku vai ne vienmēr sausām kājām brienamu klejojumu ar aptuvenām norādēm. Cilvēks izstādes pieredzes ātrumu nosaka pats. Te var peldēties dīķī un vērot dabas horizontu, palīst zem strūklakas, uzcelt telti un pārnakšņot, apmesties zem nojumes un radīt kaut ko savu, bet var ieskriet tikai uz mirklīti – daba un māksla ar jums visu izdarīs pati.  

“Savvaļa” ir procesuāls notikums - atklāšana notika trīs dienu garumā no 10. līdz 12. jūlijam. Tāpat interneta portāls “Satori” kopā ar Latvijas literātiem ir izveidojis “Savvaļas burtnīcu” kā laikmetīgas prozas un dzejas literatūrpiezīmes par tuvākām un tālākām saistībām ar izstādi, kas arī atrodama izstādes teritorijā - SAVVAĻAS lasītavās. Izstādes aktualitātēm visērtāk sekot līdzi fb.me/savvala.lv un šajā lapā.

Ieeja izstādē ir bez maksas.

"Savvaļa" ir mūsu kopīgā pieredze, tāpēc atcerieties: dabā ejot, ko atnesi, to aiznes!