Gaidīsim jūs visus ciemos padzīvoties savā vaļā un SAVVAĻĀ.

Šīs vasaras laikā teritorijā notiek "Savvaļas darbnīcas" – dažādu žanru un jomu kultūras notikumu virkne, kas tiek veidota sadarbībā ar interneta žurnālu "Satori" un biedrību "Ascendum".

Par šiem un citiem gaidāmajiem notikumiem sīkāka informācija pieejama, sekojot līdzi jaunumiem “Savvaļas” sociālajos tīklos: Facebook un Instagram.

***

Sestdien, 2.augustā "Savvaļā" plānots viens no pirmajiem sezonas noslēguma pasākumiem.

Vairāk informācijas drīzumā. 

***

Sestdien, 7. augustā "Savvaļā" gaidāma notikumu programma: 

Plkst. 17.00  "Savvaļas saruna", kurā mākslas kuratore Solvita Krese kopā ar laikabiedriem, tostarp izstādes dalībniekiem – Edgaru Vērpi, Sandru Krastiņu un citiem "dzīvajiem klasiķiem" runās par mākslinieku "nezināmajām biogrāfijām" – atskatīsies uz darīto un piedzīvoto astoņdesmitajos un deviņdesmitajos gados ārpus mākslas norisēm. 

Plkst. 20.00 performance – dzīvā skaņas instalācija četrām balsīm
"KĀDAS AINAVAS INVENTARIZĀCIJA". Darbs radies četriem jauniem māksliniekiem pieredzot, novērojot un aprakstot "Savvaļas" dabu, tajā norisošos procesus, šo procesu ciklus un savstarpējās saites. 

Ideja: Kirils Ēcis
Idejas piepildījums un izpildījums: Artūrs Čukurs, Henrijs Laķis, Gerds Lapoška, Kirils Ēcis
Apskaņošana: Ernests Vilsons 

Vakara gaitā performancei sekos deju daļa, kurā diskotēku spēlēs Henrijs Laķis un Ernests Vilsons.

***

3. jūlijā, sestdienā, plkst. 18.00 interesenti aicināti piedalīties kopīgā sarunā ar daļu no topošās Latvijas Mākslas akadēmijas Arhitektūras skolas veidotājiem – Austri Mailīti, Niklāvu Paegli, Tomu Kokinu un Antru Priedi. Vakara gaitā tiks apskatīti dažādi izaicinājumi un iedvesmas avoti, izstrādājot jauno izglītības programmu, un runāts par cilvēka un dabas attiecību pārskatīšanu caur arhitektūru.

***

Laikā no 6. līdz 10. jūlijam "Savvaļā" notiks skaņu mākslinieka, arhitekta Maksima Šenteļeva vadīta meistarklase, kuras centrā būs mūzikas instrumentu izgatavošana no dabā sastopamiem materiāliem, skaņu karšu izveide un citi audiāli eksperimenti. Šajā procesā aicināts piedalīties ikviens, atkarībā no sev pieejamā laika – apmeklējot meistarklasi uz vienu, vairākām vai visām dienām, vienojoties par to individuāli. Meistarklases finālā – 10. jūlija vakarā – gaidāma publiska Šenteļeva un meistarklasē iesaistīto performance.

***

24. jūlijā – notiks glezniecības plenēra noslēguma atzīmēšana ar "atvērto studiju" un "Satori" dzejas lasījumiem.

Par šiem un citiem gaidāmajiem notikumiem sīkāka informācija pieejama, sekojot līdzi jaunumiem “Savvaļas” sociālajos tīklos: Facebook un Instagram.

REDZAMIES!